0216 313 00 35 05326910095
TÜM KREDİ KARTLARINA 12 TAKSİT YAPIYORUZ.
TÜM ÜRÜNLERDE NAKİT TE %15 İNDİRİM
BayKOÇ Mobilya

Lüks Otel Koltuk Mobilya Otel İç Tasarımı Nedir? Lüks Klasik-modern Otel Odaları Tasarımları Örnekleri

Lüks otellerin mobilya ve koltukları konusunda hizmet veriyoruz. Bizimle projelerinizi gerçeğe dönüştürebilir, üretimini bize yaptırabilirsiniz. Otel iç tasarımı, otel yatak odası tasarımları, koltuk takımları lüks klasik tarzlarda yüksek kalitede üretim burada.

Lüks Otel Koltuk Mobilya Otel İç Tasarımı Nedir? Lüks Klasik-modern Otel Odaları Tasarımları Örnekleri
Lüks Otel Koltuk Mobilya Otel İç Tasarımı Nedir? Lüks Klasik-modern Otel Odaları Tasarımları Örnekleri

Otel iç tasarımı nedir?

Otel odaları için iç mekanlar tasarlamak zor olabilir. Pek çok otel türü vardır ve her biri odasının tasarımını belirli bir görüntüye uyacak şekilde standartlaştırmayı sever. Örneğin lüks otel türü, odalarını gösterişli ve görkemli kılmak için uğraşırken, yeni butik oteller karakter ve yerel nitelikleri onlarınkine katmaya çalışır. Biz bu sayfada sizlere lüks otel odaları tasarımını sunarken daha çok Arap kültürü etkisinde lüks klasik, oymalı, kapitoneli, tarzlara yer vereceğiz. Buradaki tasarımlar tamamen el işçiliğine dayalı olup isterseniz otelinize özgün üretimi burada yaptırabilirsiniz.

Lüks Otel Tasarımı Lüks Otel Odası Koltuk Takımı

Resimde gördüğünüz Klasik-Modern koltuklar. Kapitone işlemeli orta sehpa, iki adet klasik oymalı berjer koltuk bir adet üçlü klasik koltuk şömine karşısında durmaktadır. Lüks, gösterişli ve konforlu bir otel odası tasarımı.

Otel iç tasarımında hangi renkler kullanılır?

Otel İç Tasarımında Kullanılan Popüler Renkler. Bazı renkler genellikle çoğu insanda aynı tepkileri uyandırsa da, gölge ve doygunluğun karakterlerini büyük ölçüde değiştirebileceğini belirtmek yine de önemlidir. Genel bir kural olarak, açık renkler havadar olarak algılanır ve odaları daha aydınlık ve ferah hissettirir.

Lüks Otel Tasarımı Luxury Otel Odası

Lüks iç tasarımda nelere dikkat edilmeli?

Altın renkli temalar, lüks iç tasarım söz konusu olduğunda her zaman klasik bir tasarım seçeneğidir. Desenli duvar kağıtları, püsküllü pelüş yatak başı ve benzersiz başucu masaları, üst düzey tasarım seçenekleridir.

Lüks Otel Tasarımı Kral Yatak Odası

-OR-

Lüks Cibinlikli Klasik Yatak Odası Lüks Otel Tasarımı

-OR-

Lüks Yatak Odası Mobilya Koltuk Lüks Otel Tasarımı

Lüks kanepe nedir?

Lüks Türk tasarımlı kanepeler ve koltuklar seçeneklerimizde moda ve mobilya bir araya geliyor. Tamamı Türk sanatçılar ve usta zanaatkarlar tarafından tasarlanmış ve üretilmiş modern, geçişli ve geleneksel tarzlar sunuyoruz. Tüm lüks kanepelerimiz, her yaşam alanına eşsiz bir sofistike cazibe getiriyor. Size özel tasarımlar için bizimle temasa geçin.

Lüks Otel Tasarımı Klasik Modern Koltuk Takımları

Lüks Otel Tasarımı Luxury Otel Odası

Lüks lobi nedir?

Lobi, lüks bir oteli ziyaret ettiğinizde ilk gördüğünüz şey, sahip olduğunuz ilk izlenimdir ve iyi ya da kötü olabilir. Otellerin lobilerine odaklanmaları ve harika lobi dekor fikirlerinden ilham almaları gerçekten önemlidir.

Lüks Koltuk Takımı Lüks Otel Tasarımı

Lüks Otel Lobi Tasarımı Lüks Otel Tasarımı

Lüks Otel Tasarımı Hol Lobby Koltuk Mobilya Aksesuarlar

Lüks oturma odası mobilyası nedir?

Lüks oturma odası mobilyaları, evin özümsemek istediği stile ve çağa uyacak şekilde farklı tekstillerle gelir. Modern'den Neo Klasik'e ve İtalyan Gotik'e kadar farklı stillerde döşenebilecek çok çeşitli deri ve yumuşak tekstiller var.

Otel Koltuk Takımı Lüks Klasik Modeller Lüks Otel Tasarımı

Kapitoneli Lüks Koltuk Takımı Lüks Otel Tasarımı

Klasik Modern Lüks Koltuk Takımı Lüks Otel Tasarımı

Projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için bizimle irtibat kurun. Üretiminizi bizimle gerçeğe dönüştürün! En güzel otel tasarımı projelerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

5,0 Yıldız - 2 değerlendirme.

Yorumlar

Yorumlarınızı yazabilmeniz için oturum açmalısınız.
Lüks Otel Koltuk Mobilya Otel İç Tasarımı Nedir? Lüks Klasik-modern Otel Odaları Tasarımları Örnekleri ile ilgili yorumlar
 
BayKOÇ Koltuk

koç Koltuk

Firmamız uzun yıllardır MODOKO Sanayi BÖLGESİNDE imalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. 90'LI yıllardan beri İmalatçı firma olarak size özel köşe koltuklar,koltuk takımları, modern, klasik, chester koltuklar ve mobilyalar üretmekteyiz. Çizimlerinizden ve resimlerinizden birebir e çok yakın (%98) üretim yapıl

© 2006 - 2022 Baykoç Koltuk | Hakkımızda | İletişim
Tel: 0216 313 00 35 - Fax: 0216 313 00 35 - Gsm: 05326910095 - 0535 296 2235
Esenşehir Mah. Vatansever Sk. No: 17 ( MODOKO yanı ) Y.Dudullu Ümraniye/İstanbul

Avrupa - European Countries Kredi Kartları Geçerli
MESAJ YAZ